Coaching Travel z Norman Benett

Z przyjemnością zapraszamy na wyjątkowe wyjazdy łączące wakacyjny wypoczynek z zajęciami coachingowymi. Przy współpracy z Norman Benett Group proponujemy naszym Klientom udział w tych wyjątkowych wyprawach.

W Norman Benett Group od 15 lat szkolimy polską kadrę menedżerską i kształcimy profesjonalnych coachów. Norman Benett GroupRobert Łężak z Norman Benett Coaching Travel to grupa firm doradczo-szkoleniowych specjalizujących się w zakresie doradztwa organizacyjnego i personalnego, szkoleń biznesowych i psychologicznych, coachingu oraz audytu jakościowego. Norman Benett Group tworzą specjaliści z zakresu psychologii pracy, coachingu i organizacji przedsiębiorstwa, którzy kształtowali procesy organizacyjne w wielu firmach na rynku polskim, m. in. w Ernst & Young – Polska, Polkomtel S.A., w Najwyższej Izbie Kontroli, Ministerstwie Obrony Narodowej, PZU S.A., PKO BP, Siemens Sp. z o.o. i w wielu innych. To oni stanowią największą wartość Norman Benett, wartość, która przekłada się na jakość oferowanych przez nas usług. Firma Norman Benett współtworzy Izbę Coachingową i jest jednym z członków założycieli Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, organizacji dbającej o standardy pracy i etykę środowiska szkoleniowego.

Jak to działa?

Wyprawy Coaching Travel to zorganizowane, grupowe wyjazdy zagraniczne, podczas których realizujemy konkretne, specjalnie przygotowane programy coachingowe. Wyjeżdżamy do atrakcyjnych miejsc, zwiedzamy i doświadczamy, a równocześnie realizujemy konkretne programy i nasze cele coachingowe.

Dla kogo?

Jeśli interesujesz się podróżami i rozwojem osobistym, coachingiem, lub jesteś coachem, trenerem lub menadżerem, jeśli z powodzeniem zdobyłeś certyfikat coacha lub studia podyplomowe, czytasz książki dotyczące motywowania, rozwoju, coachingu – te wyjazdy są właśnie dla Ciebie.

Do udziału w wyjazdach CoachingTravel zapraszamy zarówno osoby indywidualne, jak i firmy, menadżerów oraz ich pracowników. Wyjazdy szkoleniowe stanowią dla firm koszt uzyskania przychodu.

Organizujemy szyte na miarę wyjazdy na CoachingTravel dla konkretnej organizacji, dopasowane do konkretnych potrzeb. Nasi eksperci są gotowi na spotkanie i analizę potrzeb oraz wspólną pracę nad celami organizacji. Można także dołączyć na wyjazdy indywidualne:

Wyjazdy Coaching Travel:

Coaching Travel na Maderze 2018

Coaching Travel - Sycylia 2017 - wrzesień / październik 2017

Płynnie łączymy podróżowanie i zwiedzanie pięknych miejsc z przyglądaniem się sobie i rozwojowi „Ja”. Podczas wyjazdu stosujemy metodologię coachingu na tle grupy. To oznacza że w atmosferze bezpieczeństwa każdy z uczestników pracuje nad swoimi celami i swoim sposobem na szczęście, inni służą jako wsparcie i poznanie nowych perspektyw i możliwości. Nad całością procesu czuwa dwóch profesjonalnych coachów z wieloletnim doświadczeniem ( ponad 8 lat pracy coachingowej i 10 zrealizowanych wypraw Coaching Travel ) z europejskim certyfikatem EIA.

Coaching Travel - Madera 2017 - W drodze do Szczęścia - zrealizowane

Tym razem będziemy skupiać się głównie na tym jak być jeszcze bardziej szczęśliwym. Jak mówi profesor Tal Ben-Shahar z Uniwersytetu Harvarda „ Nie warto zadawać sobie pytania czy jestem szczęśliwy? Ponieważ jest to pytanie zamknięte. Sugeruje ono, że są tylko dwie możliwości – albo jestem szczęśliwy, albo nie. Dlatego lepiej postawić sobie pytanie” Jak mogę być jeszcze bardziej szczęśliwy?”

Coaching Travel: W drodze do szczęscia - Sycylia 2016 - zrealizowane

Przygotuj się na dużo słońca, piękne plaże, wulkaniczne krajobrazy i tajemnice zaklęte w antycznej architekturze. Sił na zapoznanie się z tym bogactwem wrażeń doda przepyszna kuchnia łącząca tradycje greckie, włoskie, arabskie i hiszpańskie.

Coaching Travel - Madera z Maciejem Bennewiczem 2016 - zrealizowane

Zapraszamy na wyjazd Coaching Travel na Maderę. Wyjazd organizują: Maciej Bennewicz - Autor, Dyrektor Rozwoju Norman Benett, Senior Trener, Superwisor, Master Coach; oraz Robert Łężak, Project Manager Coaching Travel, Master&Team Coach, Trener, Marketing Manager.

Coaching Travel - Sesje na wyspach szczęśliwych 2015 - Maciej Bennewicz - zrealizowane

Zapraszamy na wyjazd Coaching Travel na Wyspy Szczęśliwe. Wyjazd organizują: Maciej Bennewicz - Autor, Dyrektor Rozwoju Norman Benett, Senior Trener, Superwisor, Master Coach; oraz Robert Łężak, Project Manager Coaching Travel, Master&Team Coach, Trener, Marketing Manager.
Przeczytaj więcej