Program S.O.S* jest wyjątkowym programem na rynku szkoleniowym, ponieważ gwarantuje potrójny bilans korzyści:

  • głównym beneficjentem jest „nowy”, urealniony, uwolniony lider,
  • po drugie, na intensywnej odbudowie menedżerskich zasobów, zyskuje najbliższe otoczenie biznesowe i wszyscy współpracownicy,
  • po trzecie – zmienia się cała organizacja, do której wraca Lider, ponieważ wzmocnione zostają struktury pracy strategiczno – operacyjnej.
  • [czytaj więcej…]

  • Procesowa praca nad sobą, prowadzona w unikalnej metodologii stwarza warunki do rozwoju a co najważniejsze utrwalania nowych postaw.
  • Struktura programu i organizacji zajęć przygotowuje do tego, aby świadomie mierzyć się z realiami pracy i życia w organizacji, rozwijając przy tym swój potencjał i Biznes!
  • [czytaj więcej…]

Employer Branding

Proces Employer Branding często prowadzi do odkrycia, że niewielka zmiana może znacząco poprawić wizerunek firmy i zachęcić najlepszych specjalistów do podjęcia zatrudnienia w Waszej firmie.

Wielu liderów* jest zgodnych, że Pracownicy są najważniejsi.
Dlatego proponujemy szereg narzędzi, dzięki którym, pracownicy poczują się ważni i zadbani.

Wyjazdy VIP
Urlopy
Wyszukane Podróże

Ponieważ pracujemy na Waszych budżetach firmowych, chcemy także wspierać Waszych pracowników, w spełnianiu ich marzeń urlopowych. Dlatego zarówno Zarząd, jak też wszyscy pracownicy otrzymują bez dodatkowych opłat opiekę naszych dedykowanych konsultantów.

Na indywidualny urlop nasi konsultanci zaproponują WYSZUKANE PODRÓŻE z oferty sprawdzonych biur podróży bądź pomogą w realizacji niestandardowych programów wyjazdowych, w ramach naszej działalności licencjonowanego touroperatora.

Szkolenia za granicą

Rozwijanie kompetencji to wyjątkowa inwestycja w przyszłość, która zwracać ma się wielokrotnie. Dlatego warto zadbać o optymalne warunki, dzięki którym przyswajanie wiedzy będzie łatwiejsze, w tym o wypoczynek, silne, pozytywne emocje, możliwość skupienia się na nauce.
My organizując szkolenia za granicą zadbamy o każdy szczegół, dzięki czemu nie będą Was rozpraszać niedociągnięcia. Wam na głowie zostanie wtedy nauka w najbardziej komfortowych warunkach, a także relaks i zabawa w czasie wolnym w miejscu, które sobie wymarzycie.

Bony pracownicze

Bony na wyjazdy wakacyjne mobilizują pracowników do spełniania marzeń, odnawiania energii oraz zwiększają poczucie zadowolenia. Gorąco w to wierzymy, że z zaplanowanym urlopem, żyje się lepiej.

*„Pracownicy są najważniejsi” Richard Branson
*„Znalezienie i zatrzymanie najlepszych pracowników jest najbardziej wartościową zdolnością”. John D. Rockefeller

Wyjazdy dofinansowane z FŚP

Jeżeli chcą Państwo zakupić usługi dla swoich pracowników mogą Państwo razem z nami zorganizować wyjazdy dofinansowane z FŚP, tak zwane „wczasy pod gruszą”.
Dopłata z zakładu pracy, otrzymywana w ramach wczasów pod gruszą,  pochodzi z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Obowiązek  utworzenia go mają:

  • firmy zatrudniające przynajmniej 20 pracowników (w przeliczeniu na pełny etat),
  • jednostki budżetowe i samorządowe zakłady budżetowe – niezależnie od liczby zatrudnionych i bez prawa do rezygnacji.

Pracodawca odpisuje na poczet funduszu za każdego pełnoetatowego pracownika kwotę 1093,93 złotych rocznie. Z tak zebranych środków możliwe jest dofinansowanie wczasów pracowniczych.