Events.VictoriaTravel.pl http://events.victoriatravel.pl Kolejna witryna oparta na WordPressie Wed, 28 Feb 2018 17:26:52 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.4 Świadome przywództwo http://events.victoriatravel.pl/2017/07/12/swiadome-przywodztwo/ http://events.victoriatravel.pl/2017/07/12/swiadome-przywodztwo/#respond Wed, 12 Jul 2017 14:32:12 +0000 http://events.victoriatravel.pl/?p=3343 Artykuł Świadome przywództwo pochodzi z serwisu Events.VictoriaTravel.pl.

]]>

ŚWIADOME PRZYWÓDZTWO
Unikatowy program szkolenia po szkoleniach!

Dla kogo?

Dla wszystkich chcących doskonalić swoje przywództwo, posiadających doświadczenie w zarządzaniu i zajmujących stanowiska menedżerskie.

Dlaczego program jest wyjątkowy?

 • Procesowa praca nad sobą, prowadzona w unikalnej metodologii stwarza warunki do rozwoju a co najważniejsze utrwalania nowych postaw.
 • Struktura programu i organizacji zajęć przygotowuje do tego, aby świadomie mierzyć się z realiami pracy i życia w organizacji, rozwijając przy tym swój potencjał i Biznes!

Filozofia programu

Jak zarządzać racjonalnie a nie w oparciu o racjonalizacje?
Jak zmierzyć się z realiami pracy życia?

Program rozwoju Świadomego Przywództwa rozwija i doskonali zarządzanie sobą i zespołem oraz procesami komunikacyjnymi, oznaczającymi tworzenie, czyli proaktywne podejmowanie działań ukierunkowanych na osiągnięcie wytyczonych celów. Dopiero wówczas gdy uświadomimy sobie jak nasze życiowe doświadczenia mogą wpłynąć na stosowany model zarządzania, przywództwo ma szanse stać się twórczym wyzwaniem, uwalniającym z obciążających, destrukcyjnych lęków. Świadome zarządzanie zaś oznacza konfrontowanie się z „cieniami” i procesową pracę nad nimi i z nimi. Ta praca urealnia z tym co deklarujemy a tym co rzeczywiście robimy, tak aby być Liderem z którym INNI naprawdę chcą pracować. Liderem który pracuje dla ludzi i z ludźmi.

Struktura programu

160 godzinny program jest realizowany w trakcie 12, 2-dniowych zjazdów. Poszczególne moduły tematyczne integrują wiedzę teoretyczną i praktyczną w obszarze samozarządzania i zarządzania innymi. Moduły realizowane w cyklicznych interwałach czasowych z zachowaniem settingu doświadczenia biznes self experience umożliwiającego internalizację nowopowstałych koncepcji oraz korektę tych niekorzystnych i nierozwojowych płynącą z procesu grupowego.

Harmonogram programu

Zajęcia odbywają się w hotelach w okolicy Warszawy.

Terminy zjazdów 2017: 2,3.097, 8.10, 4,5.11, 2,3.12

Terminy zjazdów 2018: 6,7. 01, 3,4. 02, 3,4. 03, 7,8. 04, 5,6. 05, 2,3. 06, 7,8. 07,4,5. 08

Gdzie?

Hotel Alexandrinum Palace **** http://www.palac-alexandrinum.pl/ ok. 35 km od Warszawy

Z dala od miejskiego szumu, w przepięknym parku usytuowany jest Pałac Alexandrinum – elegancki hotel 4-gwiazdkowy w okolicach Warszawy. Doskonale poczują się tu osoby uwielbiające przestrzeń, bliskość przyrody oraz zabytkową architekturę.

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie w hotelu od godz. 14:00, wykwaterowanie dnia następnego do godz. 12:00, 1 nocleg w pokoju dwuosobowym standardowym
 • wyżywienie: śniadanie, lunch serwowany (zupa, danie główne, deser + woda), kolacja serwowana (przystawka, zupa, danie główne, deser + woda oraz kieliszek wina)
 • internet bezprzewodowy
 • wynajęcie sali klubowej (dostęp do ekranu, rzutnika, nagłośnienie + 1 mikrofon, laptop)
 • nielimitowane korzystanie ze strefy fitness, basenu oraz sauny suchej
 • WI – FI w hotelu
 • parking dla gości

Cena nie zawiera:

 • dopłaty do pokoju jednoosobowego i do pokoi o wyższym standardzie
 • zabiegów SPA i dodatkowych atrakcji (w hotelu znajduje się: wypożyczalnia rowerów, wypożyczalnia kijków do Nordic Walking, możliwość wypożyczenia bryczki, sani)

Hotel Manor House SPA https://www.manorhouse.pl/ ok 140 km od Warszawy
Manor House SPA z Pałacem Odrowążów *****z XV wieku otoczonym 8-hektarowym zabytkowym parkiem, Stajnią Platera **** z XIX wieku , Termami Zamkowymi **** z bezchlorowym basenem idealnym dla alergików z plazmatyczną wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshe. Pragniemy również poinformować, iż Hotel Manor House SPA z Pałacem Odrowążów**** jest enklawą dla dorosłych, strefą wolną od dzieci, gdzie będzie można w pełni skorzystać z dobrodziejstw SPA.

Cena zawiera:

 • zakwaterowanie w hotelu od godz. 15:00, wykwaterowanie dnia następnego do godz. 12:00, 1 nocleg w pokoju dwuosobowym standardowym
 • wyżywienie z elementami kuchni wellness i wegańskiej: śniadanie, obiad serwowany (kawa lub herbata oraz woda gratis), kolacja serwowana (kawa lub herbata oraz woda gratis + lampka wina)
 • internet bezprzewodowy
 • wynajęcie sali konferencyjnej na 4 godz (dostęp do szerokopasmowego internetu, nagłośnienie, ekran, flipchart, TV, zestaw DVD, mikrofon bezprzewodowy),
 • korzystanie z krytego basenu (170 m2 wody) z licznymi atrakcjami wodnymi: rwącą rzeką, gejzerami, masującymi leżankami i siedziskami, masażerami karku i kręgosłupa, jacuzzi itp.
 • korzystanie z outdoor fitness, Nordic Walking, bilardu
 • dodatkowo obiekt oferuje specjalnie dla gości: dwugodzinne wejście do Łaźni Rzymskich, jednogodzinny koncert na Śpiewające Misy i Gongi Tybetańskie, zwiedzanie z przewodnikiem zabytkowej Huty Żelaza w Chlewiskach, kąpiele w bezchlorowym basenie z plazmatyczną wodą ożywioną metodami Grandera i dr Keshe

dodatkowo w listopadzie, grudniu, styczniu, lutym, marcu i kwietniu: sauna fińska, sauna na podczerwień, chata solna, domek gospodarza, chata grillowa

Cena nie zawiera:

 • dopłaty do pokoju jednoosobowego i do pokoi o wyższym standardzie
 • dopłaty w przypadku korzystania z sali konferencyjnej przez ponad 4 godz.
 • opłaty za parking (20 zł za samochód osobowy)
 • dodatkowych atrakcji jak: strzelectwo sportowe, golf wodny, warsztaty winiarskie, miodopicie, wieczór z DJ

Wyślij zapytanie


Artykuł Świadome przywództwo pochodzi z serwisu Events.VictoriaTravel.pl.

]]>
http://events.victoriatravel.pl/2017/07/12/swiadome-przywodztwo/feed/ 0
S.O.S. Dla menedżerów – BIZNES SOS http://events.victoriatravel.pl/2017/07/12/s-o-s-dla-menedzerow-biznes-sos/ Wed, 12 Jul 2017 13:49:05 +0000 http://events.victoriatravel.pl/?p=3328 Artykuł S.O.S. Dla menedżerów – BIZNES SOS pochodzi z serwisu Events.VictoriaTravel.pl.

]]>

STABILIZACJA OSŁABIONYCH S
COACHING KRYZYSOWY

Dla kogo?

Dla wszystkich szefów: zmęczonych, nadmiernie obciążonych, czujących, że ich osłabione przywództwo już wpływa lub wpłynie na zaangażowanie, zadowolenie i rotację pracowników.

Dlaczego warto?

Program S.O.S* jest wyjątkowym programem na rynku szkoleniowym, ponieważ gwarantuje potrójny bilans korzyści:

 • głównym beneficjentem jest „nowy”, urealniony, uwolniony lider,
 • po drugie, na intensywnej odbudowie menedżerskich zasobów, zyskuje najbliższe otoczenie biznesowe i wszyscy współpracownicy,
 • po trzecie – zmienia się cała organizacja, do której wraca Lider, ponieważ wzmocnione zostają struktury pracy strategiczno – operacyjnej.

Filozofia programu

Problemy w zarządzaniu to wynik m.in. niewłaściwej komunikacji wynikającej z nieznajomości siebie i energii poszczególnych procesów komunikacyjnych, takich jak emocje, zachowania, odczucia, reakcje, mechanizmy obronne. Ta niewiedza może kosztować bardzo wiele. Na poziomie jednostkowym: stres, lęk, frustrację, wypalenie zawodowe a w przełożeniu na organizację: przez niewłaściwe zarządzanie sobą a później innymi, może doprowadzić do katastrofy biznesowej. Niemożliwym jest bycie skutecznym w kontaktach z innymi, jeśli nie mamy dobrego kontaktu z sobą samym.

Struktura programu

50 godzinny program realizowany w trakcie 7-dniowego wyjazdu. Krótkoterminowa, intensywna praca na tle grupy z zachowaniem settingu doświadczenia biznes self experience umożliwia internalizację nowopowstałych koncepcji oraz korektę tych niekorzystnych i nierozwojowych płynącą z procesu grupowego.

Harmonogram programu

Edycja lato 2017

13-20. 08 – Włochy – Sycylia
Capo Peloro Resort&Spa ****
Kierunek: Włochy / Sycylia / Mesyna
Termin: 13 Sie / 20 Sie (7 dni)
Transport: Samolot
Przeloty: Warszawa-Katania / Katania-Warszawa
Zakwaterowanie: pokój 2 osobowy
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje z napojami lub All inclusive

Edycja jesień 2017
15-22. 10 – Grecja – Kreta

Mistral Bay ****
Kierunek: Grecja / Kreta / Agios Nikolaos
Termin: 15 Paź / 22 Paź (7 dni)
Transport: Samolot
Przeloty: Warszawa-Heraklion / Heraklion-Warszawa
Zakwaterowanie: Pokój 2 osobowy
Wyżywienie: Śniadania i obiadokolacje lub All Inclusive

Hotel Cactus Beach ****
Kierunek: Grecja / Kreta / Stalida
Termin: 15 Paź / 22 Paź (7 dni)
Transport: Samolot
Przeloty: Warszawa-Heraklion / Heraklion-Warszawa
Wyżywienie: All inclusive
Zakwaterowanie: Pok. 2 os.

OLE Tropical Tenerife ****
Kierunek: Hiszpania / Teneryfa / Playa de las Americas
Termin: 21 Sty / 28 Sty (7 dni)
Transport: Samolot
Przeloty: Warszawa-Teneryfa / Teneryfa-Warszawa
Wyżywienie: Śniadania, Śniadanie i obiadokolacje lub All Inclusive
Zakwaterowanie: 2 os. standard


Wyślij zapytanie


Artykuł S.O.S. Dla menedżerów – BIZNES SOS pochodzi z serwisu Events.VictoriaTravel.pl.

]]>
kjshdhd http://events.victoriatravel.pl/2017/04/18/kjshdhd/ http://events.victoriatravel.pl/2017/04/18/kjshdhd/#respond Tue, 18 Apr 2017 13:33:22 +0000 http://events.victoriatravel.pl/?p=3230 Artykuł kjshdhd pochodzi z serwisu Events.VictoriaTravel.pl.

]]>

Coaching Travel na Maderze 2018

Coaching Travel - Sycylia 2017 - wrzesień / październik 2017

Płynnie łączymy podróżowanie i zwiedzanie pięknych miejsc z przyglądaniem się sobie i rozwojowi „Ja”. Podczas wyjazdu stosujemy metodologię coachingu na tle grupy. To oznacza że w atmosferze bezpieczeństwa każdy z uczestników pracuje nad swoimi celami i swoim sposobem na szczęście, inni służą jako wsparcie i poznanie nowych perspektyw i możliwości. Nad całością procesu czuwa dwóch profesjonalnych coachów z wieloletnim doświadczeniem ( ponad 8 lat pracy coachingowej i 10 zrealizowanych wypraw Coaching Travel ) z europejskim certyfikatem EIA.

Coaching Travel - Madera 2017 - W drodze do Szczęścia - zrealizowane

Tym razem będziemy skupiać się głównie na tym jak być jeszcze bardziej szczęśliwym. Jak mówi profesor Tal Ben-Shahar z Uniwersytetu Harvarda „ Nie warto zadawać sobie pytania czy jestem szczęśliwy? Ponieważ jest to pytanie zamknięte. Sugeruje ono, że są tylko dwie możliwości – albo jestem szczęśliwy, albo nie. Dlatego lepiej postawić sobie pytanie” Jak mogę być jeszcze bardziej szczęśliwy?”

Coaching Travel: W drodze do szczęscia - Sycylia 2016 - zrealizowane

Przygotuj się na dużo słońca, piękne plaże, wulkaniczne krajobrazy i tajemnice zaklęte w antycznej architekturze. Sił na zapoznanie się z tym bogactwem wrażeń doda przepyszna kuchnia łącząca tradycje greckie, włoskie, arabskie i hiszpańskie.

Coaching Travel - Madera z Maciejem Bennewiczem 2016 - zrealizowane

Zapraszamy na wyjazd Coaching Travel na Maderę. Wyjazd organizują: Maciej Bennewicz - Autor, Dyrektor Rozwoju Norman Benett, Senior Trener, Superwisor, Master Coach; oraz Robert Łężak, Project Manager Coaching Travel, Master&Team Coach, Trener, Marketing Manager.

Coaching Travel - Sesje na wyspach szczęśliwych 2015 - Maciej Bennewicz - zrealizowane

Zapraszamy na wyjazd Coaching Travel na Wyspy Szczęśliwe. Wyjazd organizują: Maciej Bennewicz - Autor, Dyrektor Rozwoju Norman Benett, Senior Trener, Superwisor, Master Coach; oraz Robert Łężak, Project Manager Coaching Travel, Master&Team Coach, Trener, Marketing Manager.
Przeczytaj więcej

Artykuł kjshdhd pochodzi z serwisu Events.VictoriaTravel.pl.

]]>
http://events.victoriatravel.pl/2017/04/18/kjshdhd/feed/ 0
Witaj, świecie! http://events.victoriatravel.pl/2016/05/12/witaj-swiecie/ http://events.victoriatravel.pl/2016/05/12/witaj-swiecie/#comments Thu, 12 May 2016 14:27:57 +0000 http://events.victoriatravel.pl/?p=1 Witaj w WordPressie. To jest twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij pisanie!

Artykuł Witaj, świecie! pochodzi z serwisu Events.VictoriaTravel.pl.

]]>
Witaj w WordPressie. To jest twój pierwszy wpis. Zmodyfikuj go lub usuń, a następnie rozpocznij pisanie!

Artykuł Witaj, świecie! pochodzi z serwisu Events.VictoriaTravel.pl.

]]>
http://events.victoriatravel.pl/2016/05/12/witaj-swiecie/feed/ 1